Denizcinin anasayfası

Damen’in, Better Space’i, Norveç’e hareket etti

Antalya Limanı Serbest Bölgedeki Damen Tersanesi'nde inşa edilen 55,5m/ 182ft yat destek gemisi Better Space, Norveç’e doğru yola çıktı.

Geçtiğimiz nisan ayında Antalya’daki Damen Tersanesinde suya indirilen Better Space adlı tekne Norveç’teki Kristiansand’a ilk seferi için Vlissingen’deki Damen Yatçılık’a hareket etti. 55,5m metre uzunluğunda yatın 9,25 metre enindeki motor yat 3,3 m drafta ve 499 GT hacmine sahip.

Antalya Limanı Serbest Bölgedeki Damen Tersanesi’ nde inşa edilen Geçtiğimiz Nisan ayında Damen Tersaneleri Antalya’da Time Off (YS5009) olarak fırlatılan 55,5m/ 182ft yat destek gemisi Better Space, bugün Norveç’teki Kristiansand’a ilk seferi için Vlissingen’deki Damen Yatçılık’a hareket etti.

Çelik gövde ve alüminyum üst yapıya sahip tekne, 16.0 kn seyir hızı ve 22,0 kn maksimum hız veren 4 Caterpillar Inc motoruyla çalışıyor. Yat 16.0 kn hıza sahip.

Delmar Safety

Dünyanın en büyük yatları sıralamasında Better Space süperyatı 610. sırada yer alırken. Damen Yatçılık tarafından inşa edilen en büyük 10. yat .


DM Group
Bunları da beğenebilirsin