Denizcinin anasayfası

Vlaimir Biryukov teslimata hazırlanıyor

Rus firması Okeanrybflot için inşa edilen Vlaimir Biryukov isimli balıkçı gemisi deniz testlerinin ardından teslim edilecek.

Vladimir Biryukov gemisi boya aşamasının tamamlanmasının ardından son deniz testine çıkacak. Deniz testlerinin tamamlanmasının ardından ise yeni sahibine teslim edilecek.

Tersan Tersanesi’nde Rus Okeanrybflot şirketi için üretilen Vladimir Biryukov gemisinin teslimi için geri sayıma geçildi.

Delmar Safety

2021 yılında Kasım ayında Marinteknik tarafından tasarlanan gemi; tahrik sistemi, enerji üretimi, balıkçılık verimliliği, mürettebat güvenliği ve konforu açısından en yeni çözüm ve teknolojileri barındırıyor.

Dizel mekanik, dizel elektrik ve saf elektrikli tahrik sistemi ile hibrit bir gemi olan Vladimir Biryukov gemisi bu özellikleriyle de dikkatleri çekiyor.

Okhotsk Denizi’nde Alaska Mezgiti ve Pasifik Okyanusu’nda Ringa balığı ve uskumru avlamak üzere tasarlanan Vladimir Biryukov gemisi, bulundurduğu 2 ana vinç ile pelajik ve yarı pelajik avlanma imkanı sunabilecek.

11 ay gibi uzun periodlarda limana dönmeden kesintisiz balıkçılık operasyonları yürütebilecek gemi, 108 metre uzunluğunda, 20 metre genişliğinde ve 150 kişilik mürettebat için konaklama imkanı sunuyor.


Bunları da beğenebilirsin