Denizcinin anasayfası

Asyaport’tan Avrupa’ya 5 direkt servis açıldı

MSC, Hindistan-Avrupa arasında hizmet veren Himalaya Servisi’ne Asyaport uğrağını ekleyerek Avrupa’ya gidecek ihracat yüklerine yeni bir kapı açtı.

Dünyanın en büyük konteyner taşıyıcıları arasında yer alan Mediterranean Shipping Company (MSC), Hindistan – Avrupa arasında hizmet veren Himalaya servisine Asyaport uğrağını ekleyerek hem Hindistan’dan gelen ithalat yüklerine, hem de Avrupa’ya gidecek ihracat yüklerine yeni bir kapı açtı.

Hindistan – Avrupa arasında hizmet veren Himalaya servisine Asyaport liman uğrağının eklenmesiyle, Avrupa’ya gidecek ihracat yükleri için servis sayısı 5’e, Hindistan’dan gelen ithalat yükleri için servis sayısı 2’ye yükseliyor. Tekirdağ’dan Avrupa’nın 14 farklı limanına haftalık, düzenli ve direkt 5 farklı servisle ulaşmak çok daha kolay ve hızlı hale gelecek.

Himalaya servisinde, martın ikinci haftası itibariyle MSC EMMA gemisiyle başlayacak Tekirdağ uğraklarıyla, Türkiye’de ilk ve tek olarak haftalık 5 farklı servisle Avrupa’ya erişim sunulacak. Servis kapasiteleri her geçen gün büyüyerek daha fazla konteyner temini ve lokasyona imkan sağlanacak. Ayrıca direkt uğraklar sayesinde transit süreler de kısalacak.

Delmar Safety

Bunları da beğenebilirsin