Denizcinin anasayfası

Elkon’dan çalışanları teşvik edici uygulama

Elkon inovasyon için her türlü fikir ve önerileri değerlendirmeye alıyor. Çalışanları yaratıcılık konusunda teşvik etmek için Öneri Değerlendirme Prosedürü hazırlandı.

Küresel ve uluslararası bir marka olan Elkon gelişme, iyileşme, öğrenme ve inovasyon için her türlü fikir ve önerileri değerlendirmeye alıyor. Şirket bu kapsamında şirket çalışanlarının görüşlerini alabilmek; görüş vermelerini cesaretlendirmek ve görüşlerinden faydalanmak ve çalışanları yaratıcılık konusunda teşvik etmek amacıyla Öneri Değerlendirme Prosedürü hazırlandı.

Hazırlanan prosedür çalışanlar arasında beğeni toplarken, ilk meyvelerini de vermeye başladı.
Denizcilik sektörüne yönelik alçak gerilim elektrikli ekipmanları ve otomasyon sistemleri tasarlayan Elkon’un bu uygulaması ilk meyvelerini de vermeye başladı.

Çalışanlardan Montaj Teknisyeni olarak Mücahit Deneri’nin büyük boyutlu pano montaj plakasının montaj iyileştirmesi konulu önerisi ile kalite iyileştirme ve zaman azaltma yönlerinde Elkon’a katkı sağladı.

Delmar Safety

Elkon yönetimi ve çalışanlar uygulamadan son derece mutlu olurken, Öneri Değerlendirme Prosedürü kapsamında önerileri kabul gören çalışanlarını hem maddi hem manevi olarak ödüllendiriyor.

Şirket yöneticileri çalışanlardan gelecek kalite iyileştirme ve zaman azaltma, verimlilik artışı önerilerini bekliyor.


Bunları da beğenebilirsin