Denizcinin anasayfası

Safiport tiger gemilere hizmet vermeye başladı

Safiport limanına ilk kez yanaşan MSC’nin Uzakdoğu/Ortadoğu servisini yapan 366 metre boyundaki BEATRICE gemisinin operasyonu başarıyla yapıldı.

Deneyimli ekibi ve verimli ekipman filosu ile her geçen gün dökme yük, genel kargo, ro-ro, sıvı yük operasyonlarının yanı sıra konteyner operasyonlarında da fark yaratan Safiport yeni vinçleri ile 350 metre üzerindeki tiger gemilere hizmet vermeye başladı.
Yeni ekipman siparişlerini de tamamlayan Safiport, operasyonlarını en verimli şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde STS vinçleri liman sahasına getiren ve hizmete alan Safiport limanına ilk kez yanaşan MSC’nin Uzakdoğu/Ortadoğu servisini yapan 366 metre boyundaki BEATRICE gemisinin operasyonu başarıyla yapıldı. Ortalama hareketin üzerinde sergilenen bir performans ile bölgenin en iyi limanı olduğunu bir kez daha gösteren Safiport’un Super Post Panamax büyüklüğündeki STS vinçleri “Ultra Large Container Vessel” olarak adlandırılan gemilere hizmet verebiliyor. Vinçler gemi üzerinde 23. sıradan konteyner operasyonu yapabiliyor.

Öte yandan Safiport limanında ilk operasyonun rekor hızda gerçekleştirilmesinin ardında MSC’nin Tiger Service gemisi Beatrice’in kaptanına plaket takdim edildi.

Delmar Safety


Bunları da beğenebilirsin