GMO, ‘Hızlı Okuma ve Etkin Algılama Eğitimi’ düzenliyor

GMO'nun düzenlediği eğitimle katılımcıların okuma hızının artırılması ve hataları kısa sürede fark etmeleri amaçlanıyor.

Denizcilik Dergisini takip edin : LinkedIn - Facebook - Twitter - Instagram - YouTube

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası (GMO) 24 Ağustos 2019 Cumartesi günü 10:00 ile 17:00 saatleri arasında ‘Hızlı Okuma ve Etkin Algılama Eğitimi’ düzenleyecek.

Yük. Müh. ve Hızlı Okuma Eğitmeni Solmaz Uğurlar Yıldırım’ın vereceği eğitim süresinin toplam 6 saat olduğu ve kontenjanın 15 kişiyle sınırlı olduğu bildirildi.

Delmar Safety

Bu eğitimle yöneticilerin, çalışanların ve öğrencilerin hızlı okuma ve etkin algılama becerilerini geliştirilerek onlara zaman kazandırmak, enerji seviyelerini yükseltmek, gizli potansiyellerini keşfetmek ve başarılarını artırmak amaçlanıyor.

GMO’dan yapılan açıklamada, “Bu eğitim ile okuma hızınızı artıracaksınız. Okuduğunuzu daha iyi anlayacaksınız. Okuduğunuz bilgileri daha rahat hatırlayacaksınız. Evraklardaki, e-postalardaki, raporlardaki ve sözleşmelerdeki hataları çok daha kolay fark edeceksiniz. Kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Sınavlarda fark yaratacaksınız.” denildi.

Eğitim Tarihi: 24 Ağustos 2019 Cumartesi
Eğitim Saat: 10:00-17:00
Eğitim Yeri: GMO Merkez
Adres: Postane Mah. Gölboyu Nil Sok. No:10 Tuzla/İstanbul
Detaylı bilgi için: gmo@gmo.org.tr / 0216 447 40 30-31-32

Bunları da beğenebilirsin
X