Denizcinin anasayfası

Denizcilik Sektörünün Nabzını Tutuyoruz!

Denizcilik Dergisi, İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Vakfı‘nın ( DEFAV ) imtiyaz sahipliğinde, İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği ( DEFAMED ), TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası ( GEMİMO ), Türk Uzakyol Gemi Kaptanları Derneği ( TÜRKAPDER ) ve Türk Kılavuz Kaptanlar Derneği‘nin ( TKKD ) ortak yayını olarak devam ediyor.

Neler var?

Denizcilik Dergisi’nin içeriğinde sektörümüzü yakından ilgilendiren güncel haberler, özel dosya haberler, makaleler, röportajlar yer alıyor.

Dağıtım ağımız

Denizcilik Dergisi, DEFAV, DEFAMED, GEMİMO, TÜRKKAPDER VE TKKD üyelerinin yanısıra denizcilik sektörü ve yan sanayinde faaliyet gösteren firmalara, devlet kurumlarına dağıtılmaktadır.

Denizcilik Dergisi, yeni yayın dönemiyle birlikte “denizciliği geniş kitlelere sevdirmek” için dağıtım ağını kamuya açtı. Bu kapsamda merkezi kütüphaneler ve kültür merkezleri de dağıtım ağına eklenirken, abonelik uygulaması ile de adrese gönderim hizmeti de başladı.

Her ay Denizcilik Dergisi

Daha önce iki ayda bir yayınlanan Denizcilik Dergisi, Ocak 2018‘den itibaren aylık olarak okurlarına ulaşacak.

Her sayısı 2 bin adet basılan Denizcilik Dergisi, özel bir dağıtım firması tarafından teslim imzası şartı ile dağıtılmaktadır.Denizcilik Dergisi ayrıca fuar ve çeşitli etkinliklerde ücretsiz olarak dağıtılıyor.

İnternet sitemiz de yayında

Denizcilik Dergisi, yeni dönemle beraber internette de yerini aldı. www.denizcilikdergisi.com adresinden ulaşılabilecek sitemizde denizcilik sektörüne ve deniz dünyasına dair tüm haberler ve gerektiğinde özel yorum ve analizler anında sizlere ulaşacak.

Kimler hazırlıyor?

Denizcilik Dergisi‘nde emeği olanları görmek için künye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.