Denizcinin anasayfası

Denizciler Enif Su’ya sahip çıkıyor

İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) geçtiğimiz günlerde kalp krizinden hayatını kaybeden Yüksek Denizcilik Okulu (YDO) 1985 mezunu Kapt. Serdar Sabri Gürtop’un kızı Enif Su Gürtop için bağış kampanyası başlattı.

Denizcilerin bağışlarını İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Sosyal Yardım Vakfı’nın Garanti Bankası TR30 0006 2001 0220 0006 2963 85 nolu hesabına “Serdar Gürtop adına” açıklamasıyla yapabiliyorlar.

DEFAV’dan bağış kampanyasıyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı :

“Saygıdeğer mütevellilerimiz,

14 Nisan tarihinde kaybettiğimiz, rahmetli Kapt. Serdar Gürtop’un ailesi ile hemen temasa geçtik ve kızı Enif Su Gürtop’un teyzesinin yanında kaldığını öğrendik ve kendisi ile hemen temasa geçerek başsağlığı diledik ve yanlarında olduğumuzu belirttik.

Vakfımız olarak Enif Su kızımız için bir yardım kampanyası açmaya karar verdik. Hesap numarasını sızlerle aşağıda paylaşıyoruz.

Hesapta ödenen miktarlar sizlerle sürekli olarak paylaşılacaktır. Ayrıca bugün Enif Su kızımızla telefonla konuşarak neler yapacağımızı anlattık ve kendisinin her zaman yanında olacağımızı söyledık. Bizlere ‘Derslerine çalışacağına ve başarılı olacağına’ söz verdi. Biz de bu mutluluğumuzu sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz”

Garanti Bankası Tuzla Sahil şubesi
İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Sosyal Yardım Vakfı
TR30 0006 2001 0220 0006 2963 85
RUMUZ: Serdar Gürtop adına

Saygılarımızla.

İTÜ DEFAV YÖNETİM KURULU


Bunları da beğenebilirsin