Denizcinin anasayfası

Lockton’a YDO’dan taze kan

Deniz sigortalarının uzman ismi Barış Tuncel Lockton Ferrari'ye katıldı.

Son olarak Alman Hydor AS’de uzman ve genel müdür olarak görev alan Barış Tuncel, bundan sonra Lockton’da çalışacak.

Türkiye’de Omni tarafından temsil edilen Lockton’dan yapılan açıklamada Tuncel’in yeni görevinin Orta Avrupa’daki müşteriler için P&I ile tekne ve sorumluluk hizmetlerinin geliştirilmesi olduğu bildirildi.

Tuncel’in Lockton Edge’in Hamburg ofisinde görev yapacağı ve denizcilik sektöründeki zengin liderlik deneyimi ve uzmanlığını sergileyeceği belirtildi.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı :

“Lockton Marine, yerel bilgi birikimiyle küresel denizcilik ve lojistik sektörüne uzman risk transferi ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. Barış’ın derin sektör bilgisi ve uzmanlığı, bölgedeki yeni fırsatları tespit edip bunlardan yararlanırken, aynı zamanda sınıfının en iyisi hizmeti sağlamaya odaklanarak Lockton’un Orta Avrupa’daki müşterilerimize sunduğu hizmetleri güçlendirecek”

Barış Tuncel kimdir?

İTÜ Denizcilik Fakültesi Güverte 1998 mezunu olan Barış Tuncel, Cerrahgil Denizcilik ve Denak’ta güverte zabiti olarak çalıştı. Daha sonra karaya çıkan Tuncel, ilk olarak İstanbul Metropole Maritime & Trading’de P&I ve H&M eksperi ve hasar sorumlusu olarak çalıştı. Daha sonra Almanya’ya yerleşen Tuncel sırasıyla HANSEATIC P&I, Hanseatic Underwriters ve Hydor AS’da hasar uzmanı ve sigorta yöneticisi olarak görev yaptı.


Bunları da beğenebilirsin