Denizcinin anasayfası

Delmar ve Zeymarine ortaklığı davetle açıklandı

Delmar Safety ve Zeymarine, 2019 yılında hayata geçirecekleri küresel girişimi deklare etmek adına, denizcilik sektöründen dostlarının katılımıyla Holiday Inn Hotel’de 21 Aralık’ta yeni yıla merhaba partisi düzenledi. Gecede, Zeymarine adına Gürkan Kösemen, Delmar Safety adına ise Arda Akyüz konukları ağırladı.

2019’la birlikte iş ortaklığına gitmeyi planlayan Zeymarine ve Delmar Safety ailesi, bu birleşme ile denizcilik sektöründe daha güçlü adımlarla ilerleyeceklerini belirtti. İmzalarının 2019’da atılacağı bu birleşmenin ilk duyurusu ise yeni yıl partisinde yapıldı.

Geceye Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürü Durmuş Ünüvar, Türkiye Denizcilik Federasyonu Başkanı Erkan Dereli ve Türk Kılavuz Kaptanlar Derneği Başkanı Muhammer Arslantürk’ün yanısıra Action Coach, Arenka Makine, Arkas Denizcilik, Armada, Ata Offshore, Atlantis, Atlas Ship Supply, Aygaz, Beşiktaş Denizcilik, Borealis BRK Gümrükleme, Capella, Cenk Denizcilik, Çavuş Coşkunsu, Desan Tersanesi, Devbulk Gemi İşletmesi, Ertürk Gümrükleme, Fiber Denizcilik, Gima Kumanyacılık, Giz Denizcilik, Gky Denizcilik,  GSD, Hakan Agency, İTÜ Denizcilik Fakültesi, İnce Denizcilik, Kınay Denizcilik, Kozen Denizcilik, Mare Denizcilik, Mentor, Marshall Island, Most Denizcilik, NEO Insurance Brokers, Q Shipping, Sam Marine, Sanmar Römorkör, Scott Tanker, Seta, Sefine Tersanesi, Turkuaz, Vesmec Makine, Willis, YAF Dizel ve Zenith Denizcilik’ten misafirler katıldı.

“Dostluğumuz baki kalacak”

Gecede Delmar Safety adına bir konuşma yapan Arda Akyüz, “Gürkan Kösemen Ağabeyimin söylediği her şeye imzamı atarım. Ortaklığımızı ise bugün burada deklare ediyoruz. Bizim Zeymarine ile bir gönül dostluğumuz vardı. Biz bu gönül dostluğumuzu ticarete de taşımaya karar verdik” dedi.

Resmi girişimlerini 2019’da atacakları bu iş ortaklığı ile yüzde 90’ın üzerinde üzerinde bir başarı yakalamayı ön gördüklerini belirten Akyüz, “Her iki firma da kendi yolunda başarılı ve belirli bir yere gelmiş firmalardır. O yüzden bu iki firmanın birlikte yapacakları herhangi bir şeyin kötü olacağına ben inanmıyorum. İş ortaklığımızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum. 2019’un herkese iyi şeyler ve bol kazançlar getirmesini diliyorum. En güzeli de bizim dostluğumuz gibi daimi dostluklar getirmesini diliyorum” diye konuştu.


Bunları da beğenebilirsin