Denizcinin anasayfası

Delmar’ın Singapur ofisine tekne partili açılış

Türkiye’den yola çıkan ve uluslararası safety firmaları ile başa baş rekabet eden Delmar Safety, geçtiğimiz günlerde Singapur ofisinin açılışı için bir tekne partisi vererek iş ortaklarını ve müşterilerini ağırladı.
Halen Rotterdam, Houston, Shanghai, İstanbul, Izmir ve Napoli ofislerinde hizmet veren Delmar, Singapur ile birlikte dünya çapında 7’inci hizmet noktasına kavuştu.

14 yılda yıllık 2 bin 500 gemiye hizmet verir hale gelen Delmar Safety’nin yöneticileri işte bu güzel gelişmenin onuruna Singapur’da büyük bir tekne partisi verdi.
Singapur’un Sentosa Adası’ndan kalkan teknede uluslararası gemi işletme firmalarının üst düzey yöneticileri ve enspektörler de ağırlandı. Gecenin sürprizi ise dansöz oldu.
DenizcilikDergisi.com’un edindiği bilgiye göre Delmar Safety’nin düzenlediği etkinliğe katılan çok sayıda firma ise şu isimlerden oluştu :
“ADK MARITIME PTE LTD, Anglo-Eastern Shipmanagement Pte Ltd, Asiatic Lloyd Shipmanagement LLP, Bernard Schulte, Centennial Maritime Ventures Pte, Chevron, Columbia Ship Management, Divetech Engineering, Ebony Shipmanagement, EPIC GAS, Evdemon & Partners, Executive Ship Management Pte Ltd, Fabtech Asia Eng Pte Ltd, Faststream Recruitment, Feeder Express, Fleet Shipmanagement, Great Ship Offshore, Greenwave Shipping, Grindrod Ship Management, K-LINE, Lim Teck Yong, M.T.M. Ship Management Pte Ltd, M.T.M. Ship Management Pte Ltd, Maersk Tankers, MMS TOKYO, MSI Shipmanagement, Norden Shipping Singapore, Ocean Tankers, Omni Offshore Terminals Pte Ltd, Pacific Radiance Ltd., SBS Tankers , Sea Castle, International Co. Ltd., Sealand Automation, Seven Ocean Marine, Straits Marine Supply, Thome Ship Management Pte Ltd, Union Marine Management, Vector Bulk, Zey Marine ve Zodiac Maritime”

 


Bunları da beğenebilirsin