Denizcinin anasayfası

Batı Karadeniz DTO’da seçimleri Ünlüer kazandı

İMEAK Deniz Ticaret Odası Kdz. Ereğli Şubesi’nin olağan kongresi yapıldı. Seçimlerde Oğuz Ünlüer’in başkanlığındaki mavi liste kazandı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Kdz. Ereğli (Batı Karadeniz Bölgesi) Şubesi seçimleri oda binasında gerçekleştirildi. Saat 10.00’da başlayan oy kullanma işlemi akşam saat 16.00’da sona erdi. 112 üyesi bulunan ve 97 üyenin oy kullanma yeterliliğine sahip olduğu seçimlerde kullanılan 79 oyun 42’sin Oğuz Ünlüer, 37 oyu ise mevcut başkan İrfan Erdem’in başkan adayı olduğu beyaz liste aldı.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından kısa bir değerlendirme yapan Ünlüer “Seçimin kaybedeni yok. Deniz Ticaret Odamız kazanmıştır. Bize oy veren vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Tüm üyelerimiz ve yeni ekibimizle birlikte sektörümüzün büyümesi ve gelişmesi için çalışacağız” dedi.

Ünlüer’in listesi

Delmar Safety

,Oğuz Ünlüer’in mavi listesinde asil üyeler olarak şu işletmeler yer alıyor: Sude Denizcilik Oğuz Ünlüer; Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş Kdz Ereğli Şubesi; Nehir Kara ve Deniz Acenteliği Kağan Boy; Akay Lojistik ve Deniz Taşımacılığı Cemil Burak Gürdal; Yılmaz Gemi Tersanesi Taşımacılık Metal Liman Hizmetleri Turizm San ve Tic Ltd. Şti; Ereğli Gemi İnşa Sanayi ve Tic. A.Ş Kdz Ereğli Şubesi; Çakır Denizcilik Tic. Ltd. Şti; Kamil Ustamehmetoğlu Ustaoğlu Marin; Sınırlı Sorumlu Kdz. Ereğli Su Ürünleri Kooperatifi; Samar Gemi Acenteliği ve Denizcilik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti; Sedmar Gemi Acenteliği ve Lojistik Hizmetleri San ve Tic Ltd. Şti; Ustaoğlu Yat ve Gemi Sanayi ve Ticaret A.Ş; Hasan Tahsin Karaer; Kanlıca Gemi Acenteliği Nakliyat İhracat İthalat San ve Tic Ltd Şti; UNL Export Lojistik Ulaştırma İthalat İhracat San ve Tic A.Ş. Kdz. Ereğli Şubesi.


Bunları da beğenebilirsin