Denizcinin anasayfası

Deniz ulaşımına fırtına engeli

Çanakkale'de olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı feribot seferleri iptal edildiği açıklandı.

Olumsuz hava koşulları Kuzey Ege’de deniz ulaşımı aksatıyor. Bu kapsamda Çanakkale ve adalar araında yapılacak feribot seferleri iptal edildi. Deniz ulaşımının yapılmayacağı seferler şöyle:

Bozcaada

Çanakkale Boğazı ile adalar hattında deniz ulaşımını sağlayan Gestaş firması, olumsuz hava koşulları dolayısıyla bugün Bozcaada-Geyikli arasındaki bazı feribot seferlerinin iptal edildiğini duyurdu.
Buna göre; Geyikli’den 14.00, 17.00 ve 19.00 saatleri ile Bozcaada’dan 13.00, 16.00 ve 18.00 saatlerinde düzenlenecek olan seferlerin iptal edildiği belirtildi.

Kabatepe-Gökçeada

Çanakkale’de Kabatepe-Gökçeada hattında bugün yapılması planlanan tüm feribot seferleri, beklenen olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi

Çanakkale Boğazı ile adalar hattında yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş firması, bugün Kuzey Ege Denizi’nde beklenen olumsuz hava şartları nedeniyle Kabatepe-Gökçeada hattında yapılması planlanan tarifeli feribot seferlerinin iptal edildiğini duyurdu.

Erdek-Adalar

Erdek ile Adalar güzergahında bugün yapılması planlanan feribot seferleri fırtına nedeniyle iptal edildi.
GESTAŞ Deniz Ulaşım AŞ’den yapılan açıklamaya göre, bugün Narlı-Adalar, Narlı-Marmara ve Narlı-Paşalimanı-Avşa hattında planlanan tarifeli tüm seferler, olumsuz hava koşulları nedeniyle gerçekleştirilemeyecek.


Bunları da beğenebilirsin