Denizcinin anasayfası

Denizciler ‘Geleneksel Balık Günü’nde buluşacak

İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nin kuruluş yıldönümünü simgeleyen Balık Günü’nün 138’ncisi 10 Aralık’ta düzenlenecek.

Türk denizcilik eğitiminin 138. yılı ve İTÜ Denizcilik Fakültesi’nin 30’uncu kuruluş yılı dolayısıyla düzenlenen Geleneksel Balık Günü bu yıl 10 Aralık 2022 ‘de gerçekleştirilecek.

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği ve İTÜ Denizcilik Fakültesi işbirliği ile düzenlenen Geleneksel Balık Günü bu defa 10  Aralık Cumartesi 2022 tarihinde , saat 11.00’da İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla yerleşkesinde yapılacak.

Etkinlikle ilgili açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Geleneksel Balık Günümüz bu sene  10 Aralık 2022 cumartesi günü saat 11:00’da İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla Yerleşkesinde coşkuyla kutlanacaktır.

İTÜ Denizcilik Fakültesi ve İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği tarafından yıllardır düzenlenen bu anlamlı günümüzde mezunlarımızla, öğrenci kardeşlerimiz ve denizcilik sektörümüz kucaklaşarak hasret gidereceği organizasyonun tüm maddi ve manevi gereklilikleri Mezunlar Derneğimizin koordinasyonu ile karşılanmaktadır.

Bu yılda organizasyonumuzu gerçekleştirmek için tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her koşulda derneğimizin yanında en büyük güç olarak hissettiğimiz değerli üyelerimizin ‘’Maddi ve manevi’ katkılarına şimdiden teşekkür ederiz

40-50 ve 60’ıncı.yıl mezunlarımıza anı madalyalarının takdim edileceği törenimizde sizleri de aramızda görmek ve bu mutluluğu birlikte paylaşmaktan  onur duyacağız”


Bunları da beğenebilirsin