Denizcinin anasayfası

DFDS’de üst düzey atama

DFDS Akdeniz İş Birimi Satış ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevine getirilen isim belli oldu.

Denizcilik ve lojistik alanlarında Avrupa’nın önde gelen firmalarından Danimarkalı DFDS’nin Türkiye’de faaliyet gösteren şirketi DFDS Akdeniz İş Birimi’nin yeni Satış ve İş Ge-liştirme Direktörü Önder Ulaş Başboğa oldu.

Denizcilik ve lojistik alanlarında 15 yılı aşkın deneyime sahip olan Önder Ulaş Baş-boğa, son olarak Ulusoy Denizyolları İşletmeciliği’nde Satış ve Pazarlama Müdürlü-ğü görevini yürütüyordu.

Önder Ulaş Başboğa, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Ekonomi bölü-münde tamamladıktan sonra, 2006-2007 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi Lo-jistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi bölümünde yüksek lisans programını tamamladı. 2010 yılında ise Doğuş Üniversitesi’nde başladığı doktora eğitimi sırasında 1 yıl En-düstri Mühendisliği eğitimi alarak Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanında dok-torasına devam etmiştir.

Satış Operasyonları Uzmanı olarak çalışmaya başladığı Ulusoy Denizyolları İşletme-ciliği’nde yıllar içinde Satış Operasyonları Müdürlüğü ve Satış ve Pazarlama Müdür-lüğü görevlerini üstlendi.

Evli ve 2 çocuk babası olan Önder Ulaş Başboğa, iyi derecede İngilizce biliyor.


Bunları da beğenebilirsin