Denizcinin anasayfası

DYO, Exposhipping Expomaritt’a yerini aldı

DYO, deniz boyaları alanında geliştirdiği DYO Transocean ve DYO Marine ürünleri ile Exposhipping Expomaritt'a yerini aldı.

Türkiye’nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO, deniz boyaları alanında geliştirdiği DYO Transocean ve DYO Marine ürünleri ile 30 Kasım – 03 Aralık tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da düzenlenecek Exposhipping Expomaritt İstanbul 2021 Fuarı’nda yerini alıyor.

DYO, uluslararası deneyimlerinin rehberliğinde marin sektörüne özel hazırlamış olduğu DYO Transocean deniz boyaları ile shop primer, astar, antikorozif ürünler, son kat boyaları ve antifouling ürünleriyle pazara zengin alternatifler oluşturuyor.

Tedarik zinciri, hizmet kalitesi ve geniş renk yelpazesi ile DYO Transocean boyaları, gemi işletmecilerinden tersanelere kadar sektördeki tüm paydaşların ihtiyaçlarına cevap veriyor.
DYO, 30 Kasım – 03 Aralık tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da kapılarını açan Exposhipping Expomaritt İstanbul, 16. Uluslararası Denizcilik Fuarı’nda ziyaretçilerini Hall 2 / A – 111 numaralı stantta karşılıyor.

 


Bunları da beğenebilirsin