Denizcinin anasayfası

Geleceğin teknolojisini keşfettiler

Gemi ve yat tasarımı alanında çalışan tasarım ofisi, tersane ve mühendislik firması çalışanları, sanal gerçeklikle tasarım yapma olanağı sunan Cadmatic’i iki günlük seminerde deneyimledi.

Gemi ve yat detay tasarımında kullanılan Hollanda menşeili dizayn programı Cadmatic ve Türkiye’deki temsilcisi Artı Mühendislik iki günlük seminer düzenledi.
21-22 Mart tarihlerinde, Kurtköy’deki Crowne Plaza Asia Otel’deki seminere sivil ve askeri denizcilik sektöründen yaklaşık 200 kişi katıldı. Katılımcılara seminer sonunda sertifika verildi.

Sektörün ilgisi bizi mutlu etti
Artı Mühendislik kurucu ortağı Gökhan Ulusoy, Cadmatic seminerine duyulan ilgiden çok memnun kaldıklarını belirtti. Ulusoy, “Cadmatic’i Türkiye’de ilk kullanan firma Artı Mühendislik olarak 2005 yılından bugüne Cadmatic Türkiye temsilciliğini yapıyoruz. Sektörün içinde 30’ncu yılımızı geride bırakmak üzereyiz.

 

Biz de kullanıcıyız
Artı Mühendislik olarak Cadmatic’in aynı zamanda kullanıcısıyız. Bu durum bizlere Cadmatic kullanıcılarının beklentilerini doğrudan deneyimleyerek, onları en doğru şekilde karşılama şansı doğuruyor. Cadmatic programının kolay kullanım özelliği, gerekli eğitim ve alt yapı desteği, kullanıcıların satış sonrası gerek duydukları teknik desteğe kolay erişilebilirlik avantajı bizi tercih edilirlik anlamında ilk sırada konumlandırıyor. Sıfırdan başladığımız Cadmatic Türkiye ekibinin bugün sektörün lider hizmet sağlayıcısı noktasına gelmiş olması bizi gururlandırıyor’’ dedi.

Seminerler devam edecek
Dördüncüsü gerçekleşen Cadmatic seminerlerinin pandemiden sonra ilkini düzenlediklerini belirten Gökhan Ulusoy, “Seminerlere duyulan ilgili her geçen sene artıyor. Hem ticari hem de askeri projelerde sıklıkla kullanılan Cadmatic’le ilgili seminerlere devam edeceğiz” dedi.

 


Bunları da beğenebilirsin