Denizcinin anasayfası

Selanik-İzmir feribot seferleri için geri sayım

Selanik ile İzmir arasındaki feribot seferleri 10 Ekimde başlayacak. İlk sefer pazartesi günü Selanik’ten İzmir’e olacak.

Selanik-İzmir feribot seferleri 10 Ekim’de başlıyor. Seferler, Levante Ferries tarafından Smyrna di Levante feribotunun 10 Ekim’de 17.00’de Selanik’ten İzmir’e yapacağı yolculukla başlayacak. Seferlerin bilet fiyatlarının açıklandığı internet sitesinde güvertede yer alan yetişkinler 81 euro öderken özel koltuk alan yetişkinler 95 euro ödeyecek.

Selanik ile İzmir arasındaki feribot seferleri için geri sayım başladı. Levante Ferries tarafından Smyrna di Levante feribotuyla düzenlenecek yolculuk, 10 Ekim’de 17.00’de Selanik’ten İzmir’e yapılacak seferle başlıyor.

Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 19.00’da Selanik’ten İzmir’e sefer yapacak feribot, salı ve perşembe ve pazarları ise 19.00’da İzmir’den Selanik’e sefer yapacak. Seferlerin 12-13 saat sürmesi bekleniyor.

2015 yılında kurulan Levante Ferries, Selanik-İzmir rotası için 16 milyon euro yatırım yaptı. Uzunluğu 160, genişliği 21 metre olan Smyrna di Levante, 948 yolcu taşıma kapasitesine sahip. Araçlar için de yeri bulunan feribot, 12 metrelik 80 ve 16 metrelik 58 kamyon veya 430 araba taşıma kapasitesine sahip.

Bilet fiyatları açıklandı

Güverteden bilet alacak yetişkin yolcular 81 euro öderken özel koltuk rezervasyonu yapan yetişkinler ise 95 euro ödeyecek. 0-2 yaş arasındaki çocuklardan bilet ücreti alınmazken sadece vergi alınacak. 2 ile 10 yaş arasındaki çocuklar ise yarı fiyata seyahat edebilecek. Feribot seferlerinde rezervasyon yapılırken biletlerin gidiş-dönüş olarak seçilmesi durumunda ise bilet ücretine yüzde 10 indirim yapılacak.


Bunları da beğenebilirsin