Denizcinin anasayfası

Side yeni bir halk plajına daha kavuşuyor

Manavgat Belediyesi antik Side içerisinde yer alan sahili, modern bir projeyle yenileyip, Manavgat Belediyesi Nar Beach adıyla halkın hizmetine açacak.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kent halkının yanı sıra yerli ve yabancı ziyaretçilerin yararlanacağı halk plajlarının sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Başkan Sözen, yeni hayata geçirdiği Kızılot, Boğaz, Sorgun Çamiçi halk plajlarından sonra şimdi de antik Side içerisinde jandarma yanında yer alan eşsiz güzellikteki sahili, modern bir projeyle yenileyip halkın hizmetine açacak.

Side’nin tarihteki adı olan ‘Nar’ ismi verilen sahil, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in talimatıyla Etüd Proje Müdürlüğü tarafından modern dokunuşlarla tasarlanan yepyeni bir projeyle yenilenecek. Manavgat Belediyesi Nar Beach adı altında yenilenip faaliyet gösterecek olan halk plajında bay, bayan WC ve soyuma kabinleri, duşlar, 150 şezlong yer alırken, mevcut iskele de projeye göre yenilenecek.

Ayrıca plajda belediye tarafından işletilecek ve tüm vatandaşların ekonomik, sağlıklı bir şekilde yararlanabileceği kafeterya da yer alacak. Plajın yenilenerek turizmin hizmetine kazandırılacak olması Manavgat halkını oldukça heyecanlandırdı. Vatandaşlar, turizmin incisi Manavgat’ta halk plajlarının sayısını artıran Başkan Sözen’e teşekkür etti.


Bunları da beğenebilirsin