Denizcinin anasayfası

YILPORT Solventaş’ta CDI-T denetimi yapıldı

YILPORT Solventaş'ta 3 yılda bir gerçekleşen CDI-T denetimi gerçekleştirildi.

YILPORT Solventaş’ta 8. kez CDI-T denetimi yapıldı. YILPORT Solventaş yüksek hizmet standardının bir işareti olarak kabul edilen CDI-T denetiminden yine başarıyla çıkı.

YILPORT Solventaş’ta 5 günlük denetimde ortalama 2000 soru soruldu ve  yüzde 99,22’si olumlu olarak işaretlendi. Böylece Kasım 2018’de yapılan son denetimle karşılaştırıldığında Solventaş başarı oranını yüzde 98,89’danyüzde 99,22’ye yükseltti.

Kimyasal üreticileri tarafından kurulan olan CDI-T (Chemical Distribution Institute – Terminals) tarafından yapılan denetimden başarıyla çıkan YILPORT Solventaş, çokuluslu kimyasal üreticileri tarafından kurulan olan CDI-T kuruluşunun üyesi  ve bu firmanın denetimi altında bulunuyor.

Delmar Safety

1967 yılında kurulan Yılport Solventaş Terminali, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu’dur. Her gün artan talepler karşısında her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yılport Solventaş, hem Türkiye hem de Akdeniz’in öncü terminalleri arasında yer alıyor.

Yılport Solventaş, ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 18001 sertifikalarına sahip.


Bunları da beğenebilirsin