Denizcinin anasayfası

DEFAMED’de ilk aday grup belli oldu

Kapt. Ufuk Teker liderliğindeki grup İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği (DEFAMED) yönetimine adaylığını açıkladı.

Türk P&I Genel Müdürü ve Türk Loydu Vakfı Başkan Vekili Kapt. Ufuk Teker tarafından yapılan açıklama şu şekilde :

Seçim tek oturumda yapılacak

Sevgili ağabeylerimiz, kardeşlerimiz ve dostlarımız,

İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunlar Derneği’nin pandemi sebebi ile gecikme ile gerçekleşecek olan genel kurulu 25 Eylül 2021 tarihinde saat 11:00 de İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla Yerleşkesi’nde icra edilecektir. Duyurusu daha önceden yapılmış olduğu için 25 Eylül tarihinde seçim sonuçlarımız kesinleşeceğini ayrıca hatırlatmak isterim.
Mezunu olmaktan gurur duyduğumuz ve mensubu olduğumuz camiamızın bir ferdi olarak İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği’nin genel kurulunda yeni dönem için yapılacak seçimlerde aday olma kararı almış bulunmaktayız.

Yönetim Kurulu Aday Listemizi aşağıdaki şekilde belirlemiş bulunmaktayız.

Kaptan Ufuk Teker, 1992 Güverte mezunu, Türk P&I Genel Müdürü ve Türk Loydu Vakfı Başkan Vekili

Baş Mühendis Ali Vehbi Üstün, 1979 Makine mezunu, Uygur Ticaret Kurucu Ortak

Avukat Çağlar Coşkunsu, 1996 Güverte mezunu Çavuş ve Coşkunsu Hukuk Bürosu Kurucu ortak
Kapt. Barış Ziya Kaya, 1995 Güverte Mezunu, BMG Denizcilik Kurucu Ortağı

Baş Mühendis Burak Alkoç, 1999 Makine mezunu, Pearl Naval Kurucu Ortak

Kapt. Gizem Çevik, 2010 Güverte mezunu, İTÜ Öğretim Görevlisi

Kapt. Kayhan Aytuğ, 1995 Güverte mezunu, Delmar Safety Kurucu ortak

Kapt. Murat Volkan, 2001 Güverte mezunu Neo Sigorta Brokerlik A.Ş. Kurucu ortağı

Kapt. Süleyman Erşenler, 2002 Güverte mezunu, Kılavuz Kaptan

Gönüllü hizmet edeceğiz

Mezuniyetlerimizi takip eden yıllarda çalıştığımız birçok şirketin ve büronun kuruluşu ve yönetiminde görev alan bizler, elde ettiğimiz başarı, tecrübe ve birikimlerimizi mezunlarımızın menfaatine kullanmak üzere bir araya geldik. Mezunlar derneğimizin sahip olduğu önem ve bulunduğu konumun farkında olarak mezunlarımız için fedakarlıkta bulunabilecek, gönüllü olarak hizmet edebilecek ve çalıştıkları sektörlerin en başarılı kişilerinden seçilecek bir yönetim kurulu aday listesiyle genel kurulumuzun huzuruna çıkacağız.

Bu listede bulunan kişiler mezunlar cemiyetimize yeni bir nefes katabilecek, bağımsız ve ilerici görüşlere sahip, mesleki tecrübeleri yüksek, enerjik, hizmet etmeye gönüllü, camiamıza bağlılığını ispat etmiş nitelikleri haiz kişiler görev verilen yönetim süresince yenilikçi yaklaşım ve sonuç odaklı olacaktır.  Atatürk İlke ve inkılaplarına, derneğimizin tüzüğüne ve meslek etik kurallarına bağlılığımız tamdır.

Bu bağlamda, mezunlarımızın desteklerini esirgemeyip genel kurul tarihinde oylarını kullanmak üzere davet eder, seçimlerin her zaman olduğu gibi camiamızı bir araya getirmesini dileriz.


Bunları da beğenebilirsin