Denizcinin anasayfası

Fahrettin Ağabey’e 70’inci yıl plaketi

YDO Makine 1951 mezunu, hocaların hocası Müh. Fahrettin Küçükşahin, Balık Günü'nde "Söz Uçar Yazı Kalır" adlı kitabını imzalayacak.

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği (DEFAMED) tarafından bu sene 137’ncisi düzenlenecek olan Balık Günü‘ne sayılı günler kaldı.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla Yerleşkesi’nde 12 Aralık 2021 Pazar günü saat 11:00’de başlayacak Balık Günü’nde tüm camia için anlamlı bir an da yaşanacak.

Yüksek Denizcilik Okulu (YDO) 1951 mezunu olan ve binlerce denizci yetiştiren öğretmenleri de yetiştirdiği için hocaların hocası olarak kabul edilen Müh. Fahrettin Küçükşahin Ağabey’e, mezuniyetinin 70’inci yılı nedeniyle İTÜ DEFAMED tarafından plaket takdim edilecek.

Delmar Safety

Fahrettin Ağabey için Balık Günü’nde bir de imza etkinliği düzenlenecek. Şimdiye kadar çok sayıda ders kitabına imza atan Fahrettin Ağabey; bu sefer kendisi hakkında yazılanlar, 10 Kasım Atatürk Haftası konuşmaları, teknik denizcilik ve bayramlaşma konuşmaları ile denizcilikle ilgili öne çıkan yazılarını içeren “Söz Uçar Yazı Kalır” adlı kitabını imzalayacak.


Bunları da beğenebilirsin