Denizcinin anasayfası

Denizciler Gündüz Aybay’da buluştu

YDO camiası Gündüz Aybay Denizcilik Merkezi'nde verilen davette bir araya geldi.

Yüksek Denizcilik Okulu (YDO) mezunları, İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) Yönetim Kurulu Üyesi Müh. Cemalettin Şevli tarafından Gündüz Aybay Denizcilik Merkezi’nde organize edilen davette buluştu.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Sosyal Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Kapt. Koray Karagöz, “70’den fazla mezun ağabeyimizin katıldığı güzel bir öğleden sonra geçirdik. Gündüz Aybay ağabeyimin kıymetli eşi Meral Hanım da davetli olarak geldi. 98 yaşında beybabamız Refik Akdoğan ağabeyimiz de katıldı. Çok güzel unutulmaz bir gün yaşandı. Başta Cemalettin Ağabey olmak üzere herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Davette Türkiye Denizcilik Federasyonu Genel Sekreteri Av. Kapt. Nuri Koray Kurun, İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Teker, Türk Uzak Yol Gemi Kaptanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kapt. Zafer Akbulut, Türk Kılavuz Kaptanlar Derneği Başkan Yardımcısı Kapt. Sedat Oğuz, Uzakyol Baş Mühendisler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Müh. A. İlker Meşe ile beraber Kıyı Emniyeti Kaptan ve Başmühendisleri Derneği yöneticileri hazır bulundular.


Bunları da beğenebilirsin