Denizcinin anasayfası

İTÜ Denizcilik Fakültesi futbol sahasına kavuştu

İTÜ Denizcilik Fakültesi futbol sahası hizmete girerken Kapt. Tayfun Günerhan Sosyal Binası'nın da temel atma töreni düzenlendi.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla Yerleşkesi’nde hizmet verecek olan ve Kapt. Ufuk Teker ile Av. Kapt. Çağlar Coşkunsu tarafından yaptırılan futbol sahası, düzenlenen törenle hizmete girdi. Ayrıca yine bugün, “Tayfun Günerhan Sosyal Binası” temel atma töreni de gerçemleştirildi.

Törenlerde İTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu, İTÜ Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Arslan, Yıldız Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz, İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) Yönetim Kurulu Başkanı Müh. İlker Meşe, İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği (DEFAMED) Yönetim Kurulu Başkanı Kapt. Ufuk Teker, Kapt. Tayfun Günerhan, Müh. Yılmaz Onur, mezunlar, hocala ve öğrenciler hazır bulundu.

Gecikmiş bir borç

DENSAY Denizcilik’in kurucusu Kapt. Tayfun Günerhan, “Bu aslında bizi bu hale getiren okulumuza geç ödenen bir borç. Borç ödemeye de devam edeceğiz” dedi.

Kapt. Ufuk Teker ve Av. Kapt. Çağlar Coşkunsu da sıralarında yetiştikleri okullarına hizmet her zaman hazır olduklarını söylediler.


Bunları da beğenebilirsin