Denizcinin anasayfası

Hopaport yılbaşı balosunda eğlendi

Deniz Bülten’den Hayati Akbaş’ın haberine göre Hopaport Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, Hopaport Lojistik Danışmanı Atilla Yıldıztekin, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, Hopa TSO Meclis Başkanı Gökhan Bıyıklı, Hopa Belediye Başkan Adayı Taner Ekmekçi, Arhavili İş adamı Hüsnü Hatinoğlu, Departman müdürleri ve tüm departmanlarda çalışan personeller eşleri ile yılbaşı balosuna katıldılar.

Hopaport yeni yıl balosunda eğlence doruk yaptı

Yılbaşı balosuna katılan Genel Müdür Meriç Burçin Özer burada yaptığı konuşmada mesai arkadaşlarına “Yılbaşı balomuza “Hoş geldiniz” dedi.:

Özer konuşmasında Hopaport çalışmaları, projeleri hakkında da bilgi vererek:

“Hopaport hedefleri olan bir Ülkemizin ve Bölgemizin önemli limanlarından biridir. Bizler üzerinde çalıştığımız onlarca projemizden her yıl bir veya birkaçını hayatını geçirme gayreti içindeyiz.

Çimento Terminalimizi hizmete aldık, 2019 yılında LPG Terminalimizi hizmete almada son noktaya geldik, Tank terminalimizi yenileme çalışmalarımızı tamamladık,

Liman sahamızda ciddi bir masraf ederek yangın söndürme sistemimizi komple yeniledik. 2019 yılı ülkemizde yaşanan gelişmelere paralel yine hedefimiz olan 1 milyon ton yük elleçlemeyi önümüze hedef olarak koyduk.

Tüm bunları bizler sizlerle beraber el ele gönül gönül’e yaptık, yapmaya çalışıyoruz.

Hopaport yeni yıl balosunda eğlence doruk yaptı

Bizim önceliğimiz İnsan faktörüdür, bu anlamda Entegre Yönetim sistemlerinin bir parçası olan çalışanlarımızın başta İş sağlığı ve güvenliği noktası olmak üzere her alanda kendini geliştirmede sürekli eğitimlerimize 2019 yılında da devam edeceğiz.

Yaptığımız tüm bu çalışmaların sonunda ISO belgesi ve Yeşil Liman olma hedeflerimize ulaştık.

Bizler 2019 yılının 2018 yılından daha iyi geçmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gecemize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum, misafirlerimize

Hoş geldiniz diyorum. Hepinize İyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Hopaport yeni yıl balosunda eğlence doruk yaptı

Daha sonra Hopaport Lojistik Danışmanı Atilla Yıldıztekin’de bir konuşma yaparak tek hedeflerinin Hopaport’u her yıl bir önceki yıldan daha ileri noktalara taşımaktır.

Bu konuda hep birlikte projelerimizi değerlendiriyor, noksan ve güçlü yönlerimizi masaya yatırıyor, bunları Hopaport’un avantajı haline getirmeye çalışıyoruz.

Ben İstanbul’da yaşıyorum ama her Hopa’ya gelişimde kendimiz sizlerden biri olarak koşa koşa geliyorum. Hopa’yı seviyorum, sizleri seviyorum, hepinizin yeni yılını kutluyorum” dedi.

Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek’te gecede bir konuşma yaparak eşi ile birlikte burada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek

“2018 yılı ilçemiz açısından zor geçse de biz yaptığımız girişimlerimiz ile İlçemizin Ülke genelinde pozitif olarak tanıtılması çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik.

Değişik İllere yaptığımız ziyaretler sonrası birçok İl’den Hopa’mıza ziyaretler gerçekleştirilmiştir.

Hopaport Ülkemiz ve Bölgemiz açısından önemli bir kurumsal işletmedir. İlçemiz açısından önemi de çok daha farklıdır. Hopaport’taki her iş hacmi doğrudan Hopa’yı ve Hopa insanını etkilemektedir. Hopaport başta şoför esnafımız ve yarattığı istihdam ile insanlarımızın yaşamını doğrudan etkilerken İlçe ekonomisine de katkı sunmaktadır.

Biz birçok projede Hopaport ile koordineli çalışıyoruz. Hopa-Batum Demiryolu projesi bunların en önemlisidir, Turizm sektörünün geliştirilmesine yönelik çalışmalarda birlikte çalışıyoruz. Meriç Bey burada hedefleri olan bir limanız derken, bizi her projesi yakından ilgilendirirken Turizm açısından da Kruvaziyer Turizminin İlimizin ve İlçemizin de bir parçası olma noktasında birlikte çalışıyoruz. Biz TSO olarak Meclis Başkanımızla birlikte sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Hepinizin yeni yılını kutluyor, iyi eğlenceler diliyoruz” dedi.


Bunları da beğenebilirsin