Denizcinin anasayfası

Cansalları depremzedeleri ısıtacak

Onursan, depremzedelere çadır olarak da kullanılabilen cansallarından gönderdi.

Türkiye’yi derinden sarsan 10 ilde büyük yıkıma ve can kaybına neden olan Kahramanmaraş merkezli depremin ardından denizcilik sektörü yaraları sarmaya devam ediyor.

Son olarak Onursan, kardeş şirketleri GEPA Fiberglass’ın fabrikasında üretilen “seyyar banyo kabinleri”yle beraber çadır olarak kullanılması için “20 kişilik” cansallarını bölgeye gönderdi. Denizde hayatta kalma ve barınma amacıyla üretilen cansalları, içerideki ısıyı koruyabilme özelliğiyle dikkat çekiyor.

Delmar Safety

Onursan bölgeye ayrıca battaniye, mont, polar bere, polar eldiven, iş eldiveni gibi kişisel koruyucu donanımların yanısıra 10 bin kalorilik yiyeceklerden oluşan yardım paketleri gönderdi.

Onursan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Müh. Yılmaz Onur, “Aklımız ve kalbimiz depremden etkilenen, halen kurtarılmayı bekleyen ve sağlık sorunları ile mücadele eden vatandaşlarımızla birlikte. Gelişmeleri izlemeye, daha geniş kapsamlı kurtarma ve iyileştirme çabalarını desteklemeye devam edeceğiz. Yaralarımızı birlikte sarmak ve hızla iyileşebilmek adına doğacak ihtiyaçlar dahilinde her türlü yardımı vermeye daima hazırız.” dedi.


Bunları da beğenebilirsin