Denizcinin anasayfası

DEFAV yönetiminden teşekkür mesajı

İTÜ DEFAV Yönetim Kurulu Başkanı Kapt. Koray Karagöz, göreve geldiklerinden bu yana geçen yaklaşık 1 aylık sürede Gündüz Aybay Denizcilik Merkezi’nin satın alındığını ve maddi destek sağlanan öğrenci sayısının 202’ye çıkartıldığını açıklayarak camiaya teşekkür etti.

Kapt. Koray Karagöz’ün DEFAV Yönetim Kurulu adına yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:
“26.Dönem olarak göreve başladığımız bu yaklaşık 1 aylık kısa bir dönemde sizlerin de büyük katkısı ile gerçekleştirdiğimiz iki büyük gelişmeyi sizinle tekrar paylaşmak istiyoruz.

Bildiğiniz üzere yıllardır Türk denizcilerinin buluşma noktası olan, özellikle beybabalar ile genç denizcilerin buluştuğu ve tecrübelerini aktardığı “Çarşamba Toplantılarıyla bilinen Gündüz Aybay Denizcilik Merkezini ,İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) olarak sizlerin de büyük katkıları ile satın aldık. Özellikle mütevellilerimizin bu merkezimiz satın alımında yapmış olduğu maddi manevi destekleri için tekrar çok teşekkür ederiz, müteşekkiriz.

Ayrıca Mart başı itibarı ile sizlerin katkısı ile 76 adet depremzede kardeşimize,46 adet ihtiyaç sahibi kardeşimize aylık burs ödememizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Ayrıca yurt bursu sayımızı artırdık ve 80 adet kardeşimize de yurt bursu sağlamaya devam edeceğiz. Sizlerin büyük katkılarınızla, toplamda 202 öğrencimize maddi destek sağlayarak şimdiye kadar ki en büyük maddi destek yardımına ulaşmış bulunuyoruz.
Hepinize, YDO ruhu ile yapılan tüm destekleriniz için çok teşekkür ederiz.”


Bunları da beğenebilirsin