Denizcinin anasayfası

Gerard Depardieu’nun İstanbul’daki yeni evi

Fransız aktör Gerard Depardieu, İstanbul'da yata dönüştürülen balıkçı teknesinde yaşayacak

Dünyaca ünlü Gerard Depardieu bundan sonra zamanını Türkiye ve Dubai’de geçirecek. Fransız aktörün Türkiye’de ev olarak kullanacağı balıkçı teknesi, Tuzla’da ‘yat’ a dönüştürüldü. Notre Dame D’Afrique’ isimli 58 yıllık tekne Marsilya’dan getirildi.

2013 yılında Rus vatandaşlığına geçen dünyaca ünlü Fransız aktör Gerard Depardieu, hayatıyla ilgili aldığı yeni kararları L’Obs dergisine anlattı. Ünlü aktör, artık ülkesinde daha az yaşayıp İstanbul ve Dubai’de zaman geçirmek istediğini söyledi. 73 yaşındaki Depardieu, bundan sonra daha huzurlu bir yaşam peşinde olduğunu belirterek, dalgalara yelken açarak bu huzuru bulmayı umut ettiğini anlattı.

İki büyük balıkçı teknesi aldığını söyleyen Depar-dieu, “Bunlardan birisi Dubai’de, ton balığı avı için kullanılan İstanbul’daki teknemi de apartman dairesi haline getirdim” dedi. Film çekmek için Fransa’ya gideceğini ancak doğduğu ülkede çok fazla yaşamak istemediğini belirten Depardieu, sahibi olduğu üzüm bağlarını ve Paris’teki evini de satışa çıkardığını söyledi.


Bunları da beğenebilirsin