Denizcinin anasayfası

Hicri Ercili TURKCHEM Fuarı’nda

Hicri Ercili, dünyanın sayılı kimya sanayisi etkinlikleri arasında yer alan 9. Uluslararası Kimya Sanayi Fuarı Turkchem Eurasia‘ya katılıyor.

Gemi inşa sektöründe kimyasal madde taşımacılığı ve kimyasal madde depolama hizmetleri de veren Hicri Ercili, 24-26 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde iki yılda bir düzenlenen ve dünyanın sayılı kimya sanayisi etkinlikleri arasında yerini alan 9. Uluslararası Kimya Sanayi Fuarı Turkchem Eurasia’da yerini alıyor.

İzmit, Dilovası, Çorlu, Mersin, Osmaniye ve Adana-Yumurtalık tesislerinde toplam 400.000 ton üzerinde Sülfürik Asit depolama kapasitesine sahip Bandırma merkezli Hicri Ercili, tüm likit kimyasal ürünlerin depolama hizmetini veriyor.

Aynı zamanda Türkiye’de ilk kez TSE onaylı ADR’li Sülfürik Asit ve Amonyak tankını üreten Hicri Ercili’de, Bandırma ve İzmit’te bulunan ısıtma ve yalıtım özellikli krom tankları ile farklı kimyasalların depolanması hizmeti de veriliyor.

Şirket yurt içi ve yurt dışı satış için 350’den fazla kara nakil araç filosu, dünyanın her yerine ulaşan 8 adet paslanmaz kimyasal gemi filosuyla müşterilerine düzenli ve proje bazlı dağıtım yapıyor.

Öte yandan “9. Uluslararası Özel, Spesifik Kimyasallar, Genel Kimyasallar, Petrokimyasallar, Laboratuvar, Ölçüm Cihazları, Proses ve Otomasyon Endüstrisi, Paketleme, Geri Dönüşüm ve Çevre Teknolojileri Fuarı” Turkchem, 24-26 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde sektör profesyonellerini ağırlayacak.


Bunları da beğenebilirsin