Denizcinin anasayfası

Kıvanç Tatlıtuğ Hindistan’dan tekne aldı

Karantina döneminin çoğunluğunu Bodrum'da geçiren oyuncunun Hindistan'dan 8 milyon TL'ye özel yapım bir katamaran satın aldığı ileri sürüldü.

Stil danışmanı Başak Dizer ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un, Hindistan’dan 8 milyon TL’ye özel yapım bir katamaran satın aldığı ve yeni teknesi için yelken derslerine başladığı iddia edildi.

Deniz tutkusuyla bilinen Kıvanç Tatlıtuğ, senenin belli aylarını teknesinde tatil yaparak geçiriyor. Her yaz eşi Başak Dizer ile mavi sulara yelken açan Tatlıtuğ, geçtiğimiz sene üç yıl önce aldığı teknesini satmaya karar vermişti.

Amatör başladığı işi profesyonelliğe döken oyuncu, büyük tekne almak isteyince eskisini gözden çıkarmış, 15 metrelik Absolute 53 model teknesini 340 bin euroya (3 milyon 230 bin TL) satmıştı.
Karantina döneminin çoğunluğunu eşi Başak Dizer’le Bodrum’da geçiren oyuncu, hemen büyük tekne arayışına girmişti. Tatlıtuğ’un, yeni alacağı teknesinin balık tutmak için elverişli olmasını istediği de öğrenilmişti.

Akşam gazetesinden Recep Aslan’ın haberine göre; pandemi nedeniyle istediği tekneyi bulamayanTatlıtuğ, Hindistan’daki tekne üreticileriyle irtibata geçti.

Burada istediği standartlardaki tekneyi bulan Tatlıtuğ’un, 8 milyon TL’yi gözden çıkardığı iddia edildi. Özel yapım katamaran teknesine önümüzdeki günlerde kavuşacak olan oyuncu, aynı zamanda yelken dersleri almaya başladı.

Yeni teknesini tamamen kendisi kullanacak olan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, mavi sulara yelken açmak için gün sayıyor.


Bunları da beğenebilirsin