Denizcinin anasayfası

Med Marine’den Safeen Grup’a ikinci Med-a2360

Med Marine ile Safeen Grup, yeni Med-a2360 römorkör için sözleşme imzaladı.

Med Marine ve Safeen Grup, Abu Dabi Ports’un artan denizcilik hizmeti gereksinimlerini karşılamak için Med-a2360 serisi römorkör için ikinci sözleşme imzaladı.

Kanadalı Robert Allan Ltd. tarafından Med Marine için özel tasarlanan Ramparts 2300-MM tipi römorkör, ASD dizayna sahip olmasının yanısıra çoklu görevlere uygunluğu için de tercih edildi. Römorkörün bu ay içinde teslim edilmesi bekleniyor.

“Doğru yolda olduğumuzu gösteriyor”

Delmar Safety

Med Marine şimdiye kadar, biri 50 ton çekiş gücüne sahip, altı adet aynı tasarımdan römorkör inşa etti. Safeen Grup ile tekrarlanan sipariş için çok mutlu olduklarını belirten Med Marine İş Geliştirme Müdürü Muhammet Gökhan, “Müşterilerimizin siparişlerini tekrarlamaları doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” dedi.

“Hizmet kalitemizi artıracak”

Safeen Grup Marina Servisler Operasyonları Müdür Vekili Kapt. Salem Al Menhali ise, Med Marine’in Med-a2360 serisi römorkörünü filolarına eklemekten dolayı memnun olduklarını söyledi.  Al Menhali, elleçleme ve kıyı operasyonlarına farklılık getirecek yeni römorkörün Abu Dabi limanlarında faaliyet gösteren müşterilerine sundukları hizmetin kalitesini daha da artıracağına işaret etti.

Med-a2360’ın özellikleri

Uzunluk : 23,00 metre
Genişlik : 10,90 metre
Draft : 5,05 metre
Çekiş Gücü : 60 ton
Hız : 12 knots


DM Group
Bunları da beğenebilirsin