Denizcinin anasayfası

Mengi Yay Yachts Bosphorus Boat Show’da

Mengi Yay Yachts 11-20 Kasım 2022 tarihleri arasında Marinturk ‘te düzenlenecek Cryptom Bosphorus Boat Show fuarında yerini aldı.

Cryptom Bosphorus Boat Show Fuarı 11 – 20 Kasım 2022 tarihinde MarinTurk İstanbul City Port’ ta YATED ve ED Fuarcılık tarafından düzenlenecek. Yeniden Pendik’ te yapılmaya başlanacak fuarda Mengi Yay Yachts’da yerini alıyor.

ED Fuarcılık ve YATED Fuarcılık tarafından organize edilen ve YATED Derneği tarafından desteklenen ‘Cryptom Bosphorus Boat Show’ Tekne, Tekne Ekipman ve Aksesuarları Fuarı’nda 350’den fazla tekne görücüye çıkacak

Bosphorus Boat Show Fuarı’nda 2023 model tekneler görücüye çıkacak. Dünyaca ünlü yat markaları ile aralarında Mengi Yay Yachts’ın da bulunduğu Türkiye’nin önde gelen tekne üretimi yapan tersanelerin en iddialı modellerini tekne severlerin beğenisine sunulacak. 150’nin üzerinde firmanın katılacağı fuarda, 500 marka temsil edilecek ve deniz üzerinde 200’ün üzerinde tekne deniz severlerin beğenisine sunulacak.

9 gün sürecek olan fuarda, mega yatlar, motor yatlar, yelkenli tekneler, katamaranlar, spor botlar, sürat tekneleri, botlar, tekne motorları, tekne ekipman ve aksesuarlar, deniz motosikleti, deniz oyuncakları, sektörün önde gelen Leasing ve sigorta firmaları, tekne tekstili, tekne elektroniği ve daha birçok ürün bu fuarda sergilenmek üzere yerlerini alacak.

“Dünyada son yıllarda pandemi ile birlikte Tekne ve yatlara olan ilgi katlandı” diyen ED Fuarcılık Kurucu Ortağı Dilek Günaydın “Yerli-yabancı birçok tekne ve yat üreticisi, tekne-yatların teslimi için 2-3 yıl sonrasına gün vermeye başladı. Böyle bir dönemde İstanbul’da deniz üzerinde bir fuar düzenlenmesi büyük önem taşıyor” şeklinde konuştu. ED Fuarcılık Kurucu Ortağı Emel Yılmaz ise “İstanbul’un böyle bir organizasyonla dünya fuar takviminde yer alması ve organizasyonun deniz üstünde yapılması yabancı alıcıların da ilgisini çekiyor” diye konuştu.

Pendik MarinTurk’te düzenlenecek Cryptom Bosphorus Boat Show’da 500’ den fazla marka ve yüzlerce tekne 45 binden fazla ziyaretçiye ev sahipliği yaparak katılımcıları doğru ziyaretçi ile buluşturacak.


Bunları da beğenebilirsin