Denizcinin anasayfası

Ölümden dönen Arslantürk’ten teşekkür mesajı

İstanbul Boğazı’nda bir geminin geçişi sırasında rüzgarlı havada çarmıhtan düşen Türk Kılavuz Kaptanlar Derneği (TKKD) Başkanı ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Türk Boğazları Kıdemli Kaptanı Muhammer Arslantürk, sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yaparak sevenlerine teşekkür etti.

Geçmiş olsun Muhammer Kaptan

Sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Arslantürk, açıklamasında şunları söyledi:

“Maalesef yaptığımız mesleğin en büyük riski olan pilot transferi esnasında düşme olayını 24.12.2018 günü kılavuzladığım gemiden inerken ağır hava şartı nedeniyle yaşamış bulunuyorum.

Büyük çoğunluğu ölüm ya da ağır sakatlanma ile sonuçlanan bu kazadan ağır hasar almadan aranıza tekrar katılmış olduğumdan ötürü çok mutluyum. Şu an iyiyim, şükürler olsun.

Malum kaza nedeni ile kullandığım telefonlarım ve diğer iletişim araçlarım da yok olmuştu. Siz kıymetli dostlarımı endişelendirdiğim için çok üzüldüm. Ancak WhatsApp hesabıma şu an itibarı ile ulaşabildim ve sizleri bilgilendirme ihtiyacı hissettim.

Bu vesile ile haberi duyar duymaz;

Doğruca hastaneye gelip beni yalnız bırakmayarak yaşadığım şoku atlatmama yardımcı olmaya çalışan çok kıymetli dostlarıma, ağabey ve kardeşlerime,

Kaza gününden itibaren bilakis telefonla arayarak, evime ziyarete gelerek, SMS mesajı göndererek, e-mail ve sosyal medya aracılığı ile geçmiş olsun ve iyi dileklerini ileten siz tüm kadim dostlarıma, ağabey ve kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Hepiniz var olun sağolun.

Kazasız günlerimizde hep birlikte sağlık ve mutlulukla kalmak dileği ile kıymetli dostlarım.”


Bunları da beğenebilirsin