Denizcinin anasayfası

TUİD, DESE Crew Management ile daha da güçleniyor

DESE Crew Management, Türk Ukrayna İşadamları Derneği (TUİD) derneğinin en yeni üyesi oldu.

Odesa’da 2015 yılında kurdukları DESE Crew Management şirketini, kısa sürede Ukrayna’nın en büyük ikinci mürettebat yönetimi şirketi haline getiren Deniz İşbilen ve Dr.Cağatay İşbilen, TUİD’in yeni üyeleri arasında yerini aldı.

Türkiye ve Ukrayna arasındaki ekonomik, ticari ve kültürel ilişkilerin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulan TUİD Başkanı Burak Pehlivan, DESE Crew Management’in derneğe katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Pehlivan ‘’Böyle önemli bir alanda bir Türk firmasının yurt dışındaki başarısı gurur veriyor. Kendilerine derneğimize hoş geldiniz diyor, başarılarının devamını diliyoruz’’ açıklamasını yaptı.

Dese Crew Management Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Çağatay İşbilen, daha öne yaptığı bir açıklamada “İki ülke arasındaki askeri ve ticari köprüler son yıllarda inanılmaz bir hızla artmaya devam ediyor. Dese Crew Management olarak biz de bu konuda üstümüze düşeni yapıyor, Türk armatörlerin bir sesi olarak Türk armatörlerin ticari filolarına Ukrayna’dan en iyi denizcileri göndermek için çalışıyoruz’’ açıklamasını yapmıştı.

Delmar Safety

Bunları da beğenebilirsin