Denizcinin anasayfası

DTO’nun yarışması için geri sayım başladı

Bu yıl ikincisi düzenlenecek ''Denizci Millet ve Denizci Ülke” Fikir ve Proje Yarışması’na başvurular 3 Ocak'ta başlıyor. 

İMEAK Deniz Ticaret Odası’nın “Denizci Millet ve Denizci Ülke” vizyonu çerçevesinde gerçekleştirdiği Fikir ve Proje Yarışması’nın ikincisi için geri sayım başladı. Başvurular, 3 Ocak – 31 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilebilecek.

Yarışmaya katılmak isteyenler ‘’Deniz ulaştırması, deniz ticareti, gemi ve yat inşa, deniz turizmi, deniz kaynakları, limanlar, deniz çevresi, denizcilik eğitimi ve istihdam’’ konularında başvuru yapabilecek.

Yarışma ile Türk denizcilik sektörünün serbest ve iyi rekabet ortamında gelişmesi, uluslararası rekabet gücünün artması ve ülke kalkınmasına katkıda bulunulması misyonu çerçevesinde, yenilikçi fikir ve projelerin sektörle buluşturulması hedefleniyor.

18 ile 55 yaş arasındaki her Türk vatandaşı ve kurumlar isterse yarışmaya birden fazla proje ile katılabiliyor. Katılmak isteyenler yarışma ile ilgili bilgilere Deniz Ticaret Odası’nın resmi internet sitesinden ulaşabilirler.


Bunları da beğenebilirsin