Denizcinin anasayfası

D Maris Bay’dan onuncu yıl özel sanat ritüeli

D Maris Bay, Ahmet Güneştekin’in eserleri ile konuklarını sanatla buluşturuyor.

Ahmet Güneştekin, 10. Yıl sanat ritüeli kapsamında daha fazla eserine yer vererek sanatı, doğanın ortasında bir yaz tatili ile bir araya getiriyor.

Ege Denizi ve Akdeniz’in buluştuğu Datça Yarımadası’nın en güzel koylarından birinde konumlanan D Maris Bay, bu yaz sezonunda Ahmet Güneştekin’in eserleri ile çevrili, sanat dolu atmosferinde tatilinize renk katıyor.

D Maris Bay, 10. Yılını kutladığı yaz sezonunda, sunduğu 10 özel ritüelle unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmaya devam ediyor. D Maris Körfezi’nin rüya gibi atmosferinde sanat ritüeli ile sanatsever konuklarına eserler sunuyor ve bu sanat ritüelini Güneştekin’in eserleri ile taçlandırıyor.

Etkileyici tarzı, renk ve desen geçişleri ve farklı yorumları ile Ahmet Güneştekin’in büyüleyici eserlerinden oluşan Balık Hafızası Serisi, Dilek Ağacı eseri, Zülkarneyn Serisi ve Kostantiniyye Serisi D Maris Bay’in farklı alanlarında sanat dolu bir tatil deneyimi için sergileniyor.

Geçirilen eşsiz tatil deneyimi sırasında sanatın içinde hissetmek ve Ahmet Güneştekin’in kıymetli eserleri keşfetmek için D Maris Bay tüm konuklarını sanat ritüelini keşfetmeye davet ediyor.


Bunları da beğenebilirsin