Denizcinin anasayfası

ARES’ten 27 Metrelik Mürettebat Transfer Gemisi

BMT tasarımlı 27 metre uzunluğundaki ARES 27 CTV Mürettebat Transfer Gemisi rüzgar çiftliği destek operasyonları için yepyeni ve ayrı bir üretim hattı ile geliştirildi.

BMT tasarımlı 27 metre uzunluğundaki ARES 27 CTV Mürettebat Transfer Gemisi, rüzgar çiftliği destek operasyonları için yepyeni ve ayrı bir üretim hattı ile geliştirilmiştir.

ARES 27 CTV Genel Bakış

27 metre uzunluğundaki ARES 27 CTV BMT tasarımı, rüzgar çiftliği destek operasyonları için yepyeni ve ayrı bir üretim hattı ile geliştirilmiş. Rüzgar çiftliklerinin daha açık denizde daha fazla maruz kalan yerlerde inşa edilmesiyle, bu destek gemisinin artan deniz tutma kabiliyeti çok büyük bir ayrımdır. Gövde formu, geçiş sırasında mükemmel yüksek hızlı performans sağlar, ancak optimize edilmiş sıfır hızlı deniz koruma performansı, aksi takdirde baş denizlerde şınav operasyonları sırasında yaşanabilecek istenmeyen dikey kaldırma kuvvetlerini azaltır. Gemi, üç mürettebat ve yirmi dört türbin teknisyeni veya yolcusu barındırabilir. Teknisyen transferi sırasında sabit bir kaba sahip olmak hayati önem taşır, bu nedenle bu transfer işlemleri sırasında en iyi performansı elde etmek için gemi, daha uzun çamurluk ömrü ve gelişmiş yapısal koruma sağlayan BMT’ye özel Aktif Çamurluk Sistemini kullanır.

Delmar Safety

Teknik Özellikler

Toplam Uzunluk 27,50 m
Kiriş 8,90 m
Gövde Taslağı 1,30 m
Maksimum Hız 28 Düğüm
Yolcu ve Mürettebat 24 Kişi + 3 Mürettebat
Ana Tahrik Sistemi Twin veya Quad x Dizel Motorlar ve Su Jetleri
İnşaat Malzemesi Deniz Sınıfı Alüminyum
Sınıflandırma IACS (Uluslararası Finans Kurumu)
Tasarım Yapan Bmt

 


Bunları da beğenebilirsin