DTO’dan İTÜ Denizcilik Fakültesi’ne 3 Milyon TL bağış

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, İTÜ Denizcilik Fakültesi'ne 3 Milyon TL bağışlayacaklarını açıkladı.

Denizcilik Dergisini takip edin : LinkedIn - Facebook - Twitter - Instagram - YouTube

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Denizcilik Fakültesi (DF) Mezuniyet Töreni’ne katılan İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, fakültenin ihtiyaçları için destek olma kararı aldıklarını bildirdi.

İMEAK DTO yönetim kurulu üyeleri Başaran Bayrak, Adnan Naiboğlu ve Mustafa Can ile birlikte törene katılan Kıran, yaptığı konuşmada, “Atatürk, ‘Bütün umudun gençliktedir’ diyerek hedefi göstermiştir. Sizler de ülkemizi ileri taşımak için çalışacaksınız. Her şeyden önce iyi bir insan olun. Ülkemize inanın ve sahip çıkın. Gelecek sizlerde. Asla unutmayın. İnanmazsanız geleceğimiz olmaz. Ailelerinizin sizin için yaptığı fedakarlığın karşılığını verme zamanı. Onların varlığı en büyük desteğiniz olacak” dedi.

Kıran ayrıca, fakültenin yeni yemekhane ve yatakhane inşaatı için İMEK DTO olarak 3 milyon TL destek olma kararı aldıklarını sözlerine ekledi.

Öte yandan İMEAK DTO Yönetim Kurulu Üyesi Başaran Bayrak ayrı bir heyecan daha yaşadı. Başaran, fakülteden mezun olan oğlu Orhan Bayrak’a diplomasını kendisi verdi.


Bunları da beğenebilirsin
X