Denizcinin anasayfası

İTÜ Denizcilik Fakültesi’ne sürpriz ziyaret

İTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu ve UZMAR Yönetim Kurulu Başkanı Noyan Altuğ İTÜ Denizcilik Fakültesi'ni ziyaret ettiler.

İTÜ Denizcilik Fakültesi’nde dün sürpriz ziyaretçiler vardı. İTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu ve UZMAR Yönetim Kurulu Başkanı A. Noyan Altuğ, okulu ziyaret ettiler.

İkili beraber önce UZMAR tarafından inşa edilen ve yakın zamanda hizmete girmesi planlanan yemekhane ve laboratuarları gezerken, ardından İTÜ Denizcilik Fakültesi Makine 2020 mezunu Müh Ömer Kara tarafından okulda kurulan ITU Bees R&D Team Laboratuvarını ziyaret ettiler.

İkilinin ziyaretine İTÜ Genel Sekreteri Prof. Dr. Ali Deniz, İTÜ İnşaat İşleri Şube Müdür Vekili Burak Başkan, İTÜ Denizcilik Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Pelin Bolat ve İTÜ Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Özcan Arslan da eşlik etti.

Delmar Safety

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Rektör Koyuncu, halen esas olarak beş büyük projeye yoğunlaşan ITU Bees R&D Team’in çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, “İTÜ olarak kendilerinden çok şey bekliyoruz” dedi. Altuğ ise UZMAR olarak ITU Bees R&D Team’e her zaman desteğe hatır olduklarını yineledi.

* Müh. Ömer Kara : “Enerji tasarrufunda yeni plus geliyor


DM Group
Bunları da beğenebilirsin