Denizcinin anasayfası

GMC 2021 konferansı yarın başlıyor

Denizcilik sektöründe pandeminin denizcilik eğitimi ve deniz taşımacılığına etkilerinin konuşulacağı GMC 2021 konferansı yarın başlıyor.

TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası (GEMİMO), Strathclyde Universitesi, Costanta Denizcilik Üniversitesi ve İskenderun Teknik Üniversitesi öncülüğünde düzenlenen “The 4th Global International Conference on Innovation in Marine Technology and the Future of Maritime Transportation – GMC’21” yarın başlıyor.

18 – 19 Kasım 2021 tarihlerinde, 2 gün, 24 oturum şeklinde çevrimiçi olarak düzenlenecek GMC’21 uluslararası konferansının bu yılki ana temaları “Denizcilik sektöründe dekarbonizasyon” ve “Pandeminin Denizcilik Eğitimi ve Deniz Taşımacılığına Etkileri”.

GMC’ 21 – Online Uluslararası Denizcilik Konferansında yeni yakıt türleri, deniz ve çevre, pandemi şartları vb. önemli konularda 29 ülkeden 360 araştırmacının akademik çalışma sonuçlarının sunulacağı 128 bildiri yer alıyor.

Denizcilik alanında son yıllarda yapılmış en büyük akademik organizasyonlardan biri olan GMC’21 IMO Genel Sekreteri Kitack Lim’in de katılımıyla yarın başlayacak.

Organizasyon İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO), Güven Kepçe, MedMarine, Sanmar ve Uzmar firmalarının desteğiyle gerçekleştirilecek. Bu arada tüm oturumlarım denizci ve öğrencilerimize açık bir şekilde yayınlanacak.

Kayıt için: https://globalmaritimeconference.org/en/registration.html
Program için: https://globalmaritimeconference.org/en/scientific-program.html


Bunları da beğenebilirsin