Denizcinin anasayfası

Beybaba’dan duygulandıran sözler

UZMAR BusinessLab'ın ikincisinde müdürler ve kılavuz kaptanlar bir araya geldi.

İlki geçtiğimiz Eylül ayında yapılan UZMAR BusinessLab‘ın ikincisi 22 – 24 Kasım 2019 tarihleri arasında Elite World Hotel Sapanca’da gerçekleştirildi.

Etkinlikte UZMAR Yönetim Kurulu Başkanı Noyan Altuğ’ın liderliğinde UZMAR Denizcilik’te görev yapan kılavuz kaptanlarla İzmir, Ambarlı, İskenderun ofisleri yöneticileri ve aileleri hazır bulundu.

Toplantıda UZMAR’ın önümüzdeki dönemine ait planların masaya yatırıldığı öğrenildi.

UZMAR BusinessLab’da şu izimler yer aldı :

UZMAR Yönetim Kurulu Başkanı ve UZMAR Denizcilik Müdürler Kurulu başkanı Noyan Altuğ, UZMAR Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mutlu Altuğ, Baş Enspektör Ersan Gürgül, İdari ve Mali İşler Grup Müdürü Mehmet Akşit, Teknik Müdür Alper Özfenerci, Finansman Müdürü Yiğit Kolatan, İnsan Kaynakları Müdürü Onur Argıt, Muhasebe Müdürü Çağrı Tüzomay, Bilgi İşlem Şefi Gökhan Yoran, Muhasebe Yetkiliği Elif Altuğ, Yönetici Asistanı Eylem Özaydın, Satınalma Sorumlusu Okan Ülken, baş kılavuz kaptanlar Nihat Şahin, Aydın Çelik ve Mehmet Özsaygılı; kılavuz kaptanlar İsmail Yavaş, Tolga Karpat, Cem Yalgi, Bülent Apaydın, Barış Yavuz, Hasan Engin, Ersin Bülbül, Orçun Bazir, Osman Celal Tuncay, Can İyikavak, Cem Karabulut, Metehan Böge, Mesut Gülgün, Murat Yılmazel, Cevdet Bahadır Yener; Acil Müdahale Ekip Lideri Fırat Fidan, Filo Müdürü Murat Müftüoğlu, Gözcü ve İdari İşler Şefi Taner Ülker ile römorkör kaptanları Ersin Acaralioğlu ve Emre Yakar.

2019 yılının verimliliği üzerine özet gündemin ardından yeni stratejilerin değerlendirildiği ve gelecek yatırımların yol haritalarının çizildiği toplantılarda 2020 ve sonrası için hedefler belirlendi.

Siz benim ailemsiniz

UZMAR Denizcilik’in kurucusu, denizcilik camiasının duayeni, “Beybaba” olarak tanınan Kıdemli Kaptan Altay Altuğ da  katıldığı gala yemeğinde sahne alarak mızıka çaldı.

Yaptığı konuşmada katılımcılara duygusal dakikalar yaşatan Altuğ, “İnsanlar önce arkadaş sonra dost ondan sonra da aile olurlar. Sizler benim ailemsiniz, benim en büyük başarım, en büyük sevincim ve mirasımsınız. Hepinizi saygı ve sevgiyle kucaklıyorum. Birbirinizi sevin, insanları sevin, sevdiklerinizle zaman geçirin ve güzel anılar biriktirin” dedi.

24 Kasım Pazar sabahı düzenlenen lasertag turnuvasında oldukça eğlenceli zaman geçiren UZMAR Denizcilik çalışanları, turnuvanın ardından toplantılarına devam ettiler.

Gün geçtikçe büyüyoruz

UZMAR YÖNETİM KURULU BAŞKANI A. NOYAN ALTUĞ yaptığı konuşmada “UZMAR Denizcilik, Babam Kaptan Altay Altuğ’un bizlere ve ülkemize kattığı büyük bir değer. Hepimizi bir araya getiren, bir büyük aile olarak imza attığımız başarılarla artık uluslararası bir marka haline gelmiş çok değerli bir yapıdır. UZMAR Denizcilik’e yıllar boyunca emeği geçen, dünyanın en değerli isimleri arasında yer alan değerli kılavuz kaptanlarımız, operasyon, teknik ve ofis yöneticilerimiz, aramıza kısa süre önce katılan yönetici ve çalışanlarımız UZMAR Denizcilik’i her geçen gün daha büyük, daha güçlü ve daha başarılı bir aile haline getiriyor. Bugün Türkiye içinde ve dışında ‘Denizde Emniyet’ dendiğinde akla gelen isimlerden olan UZMAR, bu gücü sizlere borçludur. Hepinize babam Altay Altuğ, kendim ve ülkem adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


Bunları da beğenebilirsin