Denizcinin anasayfası

CNR Avrasya Boat Show 1 Haziran’a ertelendi

Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda yapılacağı duyurulan CNR Avrasya Boat Show Denizde’nin tarihi Haziran ayına kaydırıldı.

Türk denizcilik sektörünün en büyük ticaret platformu olarak 16 yıldır kesintisiz bir şekilde düzenlenen CNR Avrasya Boat Show, 2021 yılında da sektörün en büyük destekçisi olmaya devam edecek. CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık ve YATED iş birliğinde düzenlenecek olan fuar, Haziran ve Ekim aylarında denizde hayata geçirilecek.

Pozitif Fuarcılık ve YATED işbirliğinde 25-30 Mayıs tarihleri arasında Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda yapılacağı duyurulan CNR Avrasya Boat Show Denizde’nin tarihi Haziran ayına kaydırıldı.

CNR’dan yapılan açıklamada, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle bu zorunlu ertelemenin kaçınılmaz olduğu belirtildi.

Şubat ayında Yeşilköy’deki CNR Expo Fuar Merkezi’nde planlanan Avrasya Boat Show’un kara etkinliği, pandemi koşulları nedeniyle Mart ayına ertelenmiş ancak yine de yapılamamıştı.

Ardından kara etkinliğinden vaz geçilmiş ve fuarın 25-30 Mayıs tarihlerinde Ataköy Mega Yat Limanı’nda “denizde” düzenleneceği ilan edilmişti.

Ne var ki, tam kapanma sonrası hafta sonu uygulanacak iki günlük sokağa çıkma kısıtlamalarının da dahil edildiği önlemler nedeniyle tarih 1-6 Haziran’a kaydırıldı.

CNR Genel Müdürü Alkan Usta imzalı duyuruda şu ifadeye yer verildi:

“Değerli CNR Avrasya Boat Show Denizde ziyaretçimiz,

Öncelikle, yaşanılan bu zorlu pandemi sürecinde sizlerin ve çevrenizin iyi ve sağlıklı olduğunuzu umarız. Pandemiyle uğraştığımız bu zor günlerde bir taraftan da fuarlarımızın başarısı için süreçleri belirlemeye çalışıyoruz.
Halen uygulanmakta olan kısıtlamalar içerisinde hafta sonu sokağa çıkma yasağı sizlerin de takdir edeceği gibi bu ay yapmayı planladığımız CNR Avrasya Boat Show Denizde için ciddi bir kayıp oluşturmaktadır.

Bütün bunlar göz önünde bulundurulduğunda ve siz değerli ziyaretçilerimizin hafta sonu göstereceği katılımı düşünerek, 16 yıldır sizlerle birlikte başarıyla bu noktaya getirmiş olduğumuz CNR Avrasya Boat Show Denizde fuarımızı 01-06 Haziran 2021 tarihlerine erteleme kararı almış bulunuyoruz.”


Bunları da beğenebilirsin