Denizcinin anasayfası

Pearl Naval ve Panama Maritime’dan önemli anlaşma

Pearl Naval ve Panama Maritime arasında Türkiye, Karadeniz ve Avrupa pazarını hedefleyen bayrak tescilinden sörveye kadar işbirliğini içeren anlaşma imzalandı.

Pearl Naval Grup, bayrak tescili, klaslama, eğitim ve sörvey faaliyetlerini artırmak için Panama Maritime Grup (PMDS) ile önemli bir anlaşmaya imza attı. Türkiye, Karadeniz ve Avrupa operasyonları için önemli bir adım olan anlaşmayı Pearl Naval’ın kurucusu Başmühendis Gürhan Burak Alkoç ve PMDS adına Müh. Reynaldo Garibalda imzaladılar.

Panama Maritime Group, hizmet tedarikçileri için Panama Denizcilik Başkanlığı’ndan önce gemi tescilinde tüm deneyime sahip ve şu anda başvuruları işleyen tanınmış bir hukuk firması olan Torrijos & Asociados gibi kardeş şirketlere sahip, Panama’nın önde gelen ve çok iyi organize edilmiş gruplarından birisi. Yine gruba bağlı olan Denizcilik Eğitim ve Sertifikasyon Merkezi ise eğitim kurslarında, COC onaylarında (endorsement), yenileme, iyileştirmelerden sorumlu ve kapsamlı deneyime sahip.

Grubun kardeş şirketi ve bayrak devleti denetiminde uzmanlaşmış IMI’nın amacı ise eksikleri ortadan kaldırmak için operatörlere, gemi sahiplerine ya da denizcilik ve güvenlik alanıyla ilgili herhangi bir şirkete katkı sağlamak.

Delmar Safety

Bunları da beğenebilirsin