Denizcinin anasayfası

STM, Polonya ve Azerbaycan’da milli sistemlerini sergileyecek!

Polonya ve Azerbaycan'da gerçekleştirilecek olan savunma fuarlarında, Türk savunma sanayiinin önde gelen firmalarından STM, askeri deniz platformalarını ve taktik mini İHA sistemlerini sergileyecek.

Son yıllarda savunma sanayii konusunda Türkiye büyük bir ivme kaydedetti. STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş., yenilikçi ve milli sistemlerini Polonya ve Azernaycan’da gerçekleştirilecek olan fuarlarda sergilemeye hazırlanıyor.

STM, Polonya ve Azerbaycan’da gerçekleştirilecek savunma fuarlarında; askeri deniz platformlarını ve taktik mini İHA sistemlerini sergileyecek.

STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş., Avrupa ve Asya’nın önemli iki fuarında yerini alarak, askeri denizcilik projelerini ve taktik mini İHA sistemlerini görücüye çıkaracak.

STM500 ilk kez Azerbaycan’da sergilenecek

Güney Kafkasya ve Orta Asya bölgesinin önemli savunma fuarlarından, Azerbaycan Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı ADEX 2022, 6-8 Eylül 2022 tarihlerinde Bakü Expo Center’de gerçekleşecek. STM bu yıl 4’üncüsü yapılacak ADEX fuarında, küçük boyutlu milli denizaltı STM500’ü ilk kez sergileyecek.

Türkiye’nin ilk milli fırkateyni olma özelliğine sahip İstif (İ) Sınıfı MİLGEM, STM-MPAC Hücumbot; döner kanatlı vurucu İHA sistemi KARGU, sabit kanatlı vurucu İHA sistemi ALPAGU ve gözcü İHA sistemi TOGAN katılımcıların beğenisine sunulacak.

Milli mühendislik çözümleri Avrupa’da görücüye çıkıyor

Avrupa’nın önde gelen savunma fualarından Polonya Uluslararası Savunma Fuarı MSPO 6-9 Eylül 2022 tarihleri arasında, Polonya’nın Kielce şehrinde düzenlenecek. STM, MİLGEM İstif Sınıfı Fırkateyn, MİLGEM Ada Sınıfı Korvet, Pakistan Denizde İkmal Tankeri (PNFT); Taktik mini İHA sistemleri KARGU, ALPAGU ve TOGAN’ı, MSPO’da sergileyecek.

STM MSPO 2022 stand bilgileri

Stand No: G-46

Tarih: 6-9 Eylül 2022

STM ADEX-2022 stand bilgileri

Stand No: A-2106

Tarih: 6-8 Eylül 2022

Yer: Bakü Expo Center-Azerbaycan


Bunları da beğenebilirsin