Denizcinin anasayfası

Arkas Lojistik ‘Shipeedy’ ile digital platformda

Arkas Lojistik, dış ticareti kolaylaştıracak, hız ve maliyet avantajı sağlayacak yeni girişimi www.shipeedy.com'u tanıttı.

“Lojistiğin Arkas’ındaki Güç” mottosuyla lojistik sektörünü geliştirerek öncü yatırımlar yapan Arkas Lojistik, müşterilerinin taşıma ihtiyaçlarına proaktif bir yaklaşımla dijital hızla yanıt verecek ve Türkiye’nin dış ticaretini destekleyecek yeni girişimi www.shipeedy.com’u tanıttı.

8 Aralık Çarşamba günü İstanbul’da gerçekleştirilen basın toplantısında Arkas Lojistik CEO’su Onur Göçmez, Genel Müdür Serhat Kurtuluş ve Stratejik Dönüşüm ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Emre Ertürk dijital platformun özelliklerini paylaştı.

Arkas Lojistik CEO’su Onur Göçmez, başta Anadolu’daki ihracatçılara ve global arenadaki her girişimciye kısa sürede lojistik çözümler sunacak Shipeedy’nin Arkas Lojistik kalitesiyle faaliyet göstereceğini belirtti.

Amerika ve Avrupa pazarındaki ticaret için çok gelişecek bir potansiyeli olduğu için yatırım yaptıklarını söyleyen Arkas Lojistik CEO’su Onur Göçmez, ” Başta KOBİ’ler olmak üzere, firmalarımızı 150 ülkede 750 noktaya götürebiliyoruz. Hedefimiz taşımacılık alanında Türkiye’de ilk süper app olmak” dedi.
Göçmez, bölgesel güç olma hedefi ile globalleşme hedefini stratejik hedef olarak belirleyen Arkas Lojistik’in, lojistik sektöründe dijital yatırımlar yoluyla sektörde bayrağı taşımaya devam edeceğin açıkladı.


Bunları da beğenebilirsin