Denizcinin anasayfası

CNR Avrasya Boat Show bir ay rötarlı

Bu yıl 16’ncısı düzenlenecek olan CNR Avrasya Boat Show 85 bin metrekarelik alanda dünya devi 250’nin üzerinde firmaya ev sahipliği yapacak. Mega yatlardan teknelere, Zodyak botlardan yelkenlilere 3 binin üzerinde deniz aracının görücüye çıkarılacağı fuarda; ekipmanlar, aksesuarlar, su sporları ve balıkçılığa dair birçok ürün de sergilenecek. Denizcilik sektörüne dair tüm ihtiyaçları karşılayan fuarda ithal ve yerli üretim megayat, yelkenli, motoryat markaları, tekne imalatı ekipmanları, her türlü tekne aksesuarları, şişme bot, iç ve dıştan takma motor markaları, yelken kulüpleri, eğitim kurumları, charter ve broker firmaları, marinalar ve konsepte uygun giysi üreticileri son teknoloji ürünlerini tanıtacak.

 

Her bütçeye göre

Delmar Safety

Fuarda bu yıl da her bütçeye uygun deniz aracı bulabilmek mümkün. 10.000 TL’ye küçük bir balıkçı teknesi de alınabiliyor, 100 milyon TL’ye mega yat da. Yerli ve yabancı 100 bini aşkın deniz tutkununun ziyaret etmesi beklenen CNR Avrasya Boat Show, katılımcı ve ziyaretçilerine bu yıl da keyifli anlar yaşatacak.

HES kodu zorunlu

Pandemi nedeniyle fuara giriş ve çıkış noktaları yeniden düzenlendi. Fuar girişlerinde vücut ısısı kontrolü yapılırken, aynı zamanda havalandırma sistemlerinde harici hava kullanılarak içerideki hava sürekli temiz tutuluyor. Aynı anda fuar alanında bulunan kişi sayısı sınırlandırılırken, fuara girişlerde katılımcı, ziyaretçi ve görevlilerin HES kodu sorgulaması yapılıyor.


Bunları da beğenebilirsin